Skip Navigation
 

Odbarvování, melírování


Kompaktní, netěkavý odbarvovací prášek, ideální pro rychlý a výkonný superzesvětlovací účinek. Stejnoměrné a pravidelné zesvětlení jak na přírodních, tak na barvených vlasech. Složení ve směsi výhradně s ACTIVE USE umožňuje zesvětlení až o 7 tónů při současném udržení zdravější struktury vlasu díky svým speciálním složkám.

Decolorvit scalp - Netěkavý odbarvovací prášek specifického složení „safe salon“ s nulovou těkavostí, a tedy i s nulovými škodlivými inhalacemi. Navržený speciálně pro odbarvování přímo od pokožky hlavy, umožňuje dosáhnout výrazného zesvětlení, a to zcela bezpečným způsobem.

Odbarvovací prášek bez obsahu čpavku obohacený o proteiny hedvábí a výtažky z levandule. Pro dosažení dokonale blond vlasů zcela bez rizika. Mild blond je odbarvovací prášek bez obsahu čpavku, není těkavý a má příjemnou levandulovou vůni. Přípravek je obohacen o přírodní aktivní složky jako jsou proteiny hedvábí, které chrání kapilární strukturu, a výtažky z heřmánku a levandule se změkčujícími a uklidňujícími účinky.