Skip Navigation
 

Barvení


Permanentní barvení vlasů v krému s intenzivním kosmetickým účinkem. Je ideální pro krytí šedin, ať již je jejich množství jakékoliv. Intenzivní a zářící barvy s mimořádnou trvanlivostí. Vyznačuje se rovněž perfektní přilnavostí a protidráždivou automatickou kontrolou pro ochranu pokožky. Složení je vypracováno tak, aby přípravek během použití poskytoval příjemnou kosmetickou vůni. Výsledkem jsou hluboké odstíny, které dlouho vydrží a které se dobře hodí k chromatickým a morfologickým vlastnostem každé ženy.

Nový, revoluční systém k dosažení intenzivních a ohnivých melírů. Díky pokrokové technologii laboratoří Selective Professional budeš moci dosáhnout hight-tech reflexů v jediné fázi, bez předchozího odbarvování. Ustavující a ochranná činidla zaručují barevné kontrasty, hry světla a časově neomezený jas pro přesný a jedinečný styl.

Jemný permanentní barvící krém na vlasy, bez amoniaku, obohacený o proteiny bavlny a arganového oleje.Mildcolor nabízí možnost uspokojit nové potřeby a současně udržuje dokonalé krytí šedin. Vzácné aktivní složky, jako jsou proteiny z bavlny, arganový a jojobový olej a Aloe vera, zaručují chráněné, bohaté a hedvábné vlasy.